Typ nabídky

Minimální mzda

Statik - Praha

referenční číslo: 1576950950 | aktuálnost: 04.02.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí, dopravuje a kompletuje prefabrikované železobetonové konstrukce pro celé ČR pro generální dodavatele staveb i koncové zákazníky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Statik - Praha.
Náplň práce:

  • Zpracování projektové dokumentace nosných prefabrikovaných skeletů
  • Zpracovávání tendrové dokumentace až po výkresy tvarů a výztuže jednotlivých prvků pro výrobu železobetonových prefabrikovaných skeletů
  • Spolupráce na řešení statiky s developery, stavebními firmami, projektanty a architekty
  • Řešení úkolů spojené s realizací železobetonových konstrukcí
    Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru obor navrhování konstrukcí pozemních staveb – statika a dynamika staveb
  • Praxe a autorizace je výhodou
  • Znalost zpracování výpočtů stavebních konstrukcí v software SCIA, RIB, GEO
  • Znalost práce v AutoCadu, případně software RECOC
  • Vhodné i pro uchazeče bez adekvátní praxe
    Nabízíme:
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Práce je možná i externě na IČ
  • Možnost práce z domova po zapracování a dle dohody
  • Mobilní telefon a osobní notebook k osobní dispozici
  • Místo výkonu práce: Praha - Chodov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova