Typ nabídky

Minimální mzda

Technik slaboproudých systémů – HK a Plzeň

referenční číslo: 1576946334 | aktuálnost: 25.12.2021

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost specializující se na bezpečnostní systémy a IT technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik slaboproudých systémů – HK a Plzeň.
NÁPLŇ PRÁCE:

  • Montáže a instalace elektronických poplašných, zabezpečovacích, tísňových, monitorovacích a docházkových systémů u zákazníka (denní výjezdy k zákazníkovi)
    POŽADUJEME:
  • Min. vyučení v oboru elektro (slaboproudé obory výhodou)
  • Vyhl. č. 50/1978 – min § 5
  • ŘP sk B – aktivní řidič
  • Trestní bezúhonnost
    VÝHODOU:
  • Znalost EZS, EPS, CCTV, ACS
  • Znalost práce s PC, MS Office
  • Praxe v oboru montáž elektronických bezpečnostních systémů
    NABÍZÍME:
  • Perspektivní zaměstnání na HPP ve stabilní české společnosti s více než 25letou tradicí v oboru bezpečnostních technologií
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích (fix + bonusy)
  • Zaučení v oblasti nejnovějších bezpečnostních technologií
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Roční odměny
  • Karta Multisport
  • Pojištění odpovědnosti
  • Firemní dny – teambuilding
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové nebo Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Plzeň,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Energetika, Řemesla, výroba

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektromontér, mechanik, specialista zabezpečovacích zařízení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce