Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač strojů

referenční číslo: 33184 | aktuálnost: 27.04.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro logistickou firmu zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména kosmetiky a doplňků ke kávě hledáme kandidáty na pozici seřizovače strojů.
Co bude naším společným cílem: Zajištění chodu strojů na oddělení kosmetiky (např. Kalix, Serac, Dumek, APC), nebo nové plnicí a balící linky čajů a tím zabezpečit plynulou výrobu produktů Co u nás budeš mít na starosti: Obsluhu a kontrolu stroje/linky Ovládání a nastavování stroje Odstraňování drobných závad, provádění drobné údržby Přestavování zařízení v závislosti na množství a druhu

Požadujeme

Relevantní praxe (aspoň 1 rok zkušeností se seřizováním strojů) Zručnost Technické vzdělání výhodou, ale není to podmínkou Ochota pracovat ve směnném provozu (2-3 směny) Týmový duch - určitě na to všechno nebudeš sám/sama Veškeré zlepšováky, jak zefektivnit výrobu, jsou vítány

Nabízíme

Příspěvek na stravování 66,- Kč čistého za směnu Týden dovolené navíc  Svozovou dopravu ze stanice metra Opatov, od vlakového nádraží v Říčanech a nebo naproti nádraží Benešov. Příplatek za odpolední směny cca 800,- až 1.000,-Kč /měs./hrubého Zákonné příplatky Měsíční motivační bonusy Prémie za věrnost MULTISPORT BENEFIT Možnost využívat zvýhodněný firemní mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl