Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník/ce, externí spolupráce, časově nenáročné

referenční číslo: 618ca5946dd371484944a6a3 | aktuálnost: 05.10.2022

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Pro naši poradensko-konzultační společnost MIKUPEX TRADE s.r.o. hledáme pro rozšíření našeho týmu vhodné kandidáty a kandidátky pro externí, časově nenáročnou spolupráci, na pozici obchodník/ce.

NEVYŽADUJEME Vaši časovou zátěž - spolupráce zabere vždy jen chvilku, třeba po Vaší pracovní době, z domova, večer apod.

NEOČEKÁVÁME od Vás žádný telemarketing, nebo akvizice pro Vás neznámých společností.

NEBUDETE za nás uzavírat žádné dohody, obchody, kontrakty, smlouvy apod.

NEBUDETE kvůli nám cestovat za klienty, zasílat jim jakékoliv informace apod.

V rámci naší spolupráce budete pouze tipovat potenciálně vhodné společnosti ke spolupráci z okruhu Vašich současných klientů (jde pouze a výhradně o firemní klientelu).

NENÍ tedy důležité, zda prodáváte zboží, nebo služby. NENÍ ani důležitý obor, ve kterém se jako obchodník/ce pohybujete. DŮLEŽITÁ je pouze Vaše znalost vlastní firemní klientely, a Vaše chuť s námi spolupracovat.

Spolupráce s námi bude pro Vás generovat zajímavý vedlejší příjembez vynaložení většího úsilíza jednoduchou a časově nenáročnou práci, která navíc nebude nijak kolidovat s Vaší současnou obchodní prací.

Uvítáme:

aktivní praxi na obchodní pozici (s firemní klientelou) ideálně v lokalitě Praha a okolí (Praha-Západ, Praha-Východ) - nutná podmínka

- aktivní zájem získat další, zcela nezávislý zdroj příjmů, bez větší časové náročnosti

- spolehlivost, samostatnost

Rádi nabídneme:

- dlouhodobou, časově nenáročnou, externí spolupráci

- možnost dalšího reálného zúročení Vašich dosavadních obchodních zkušeností a kontaktů

- velmi slušné a korektní vzájemné vztahy

zajímavé a dlouhodobé finanční ohodnocení Vašeho přínosu společnosti

- zahájit spolupráci lze kdykoliv dle dohody

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Vzdělávací kurzy, školení