Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač / obsluha CNC

referenční číslo: 1 | aktuálnost: 26.12.2021

Mikrotechna Praha, a. s.

Baví tě práce s CNC stroji a máš zkušenosti s jejich seřizováním? Chceš se podílet na přesné výrobě malých dílů? Jsme ryze česká a úspěšná společnost, zabývající se vývojem, výrobou, zkoušením a opravami membránových a gyroskopických leteckých přístrojů, výrobou dílů a sestav pro elektronovou mikroskopii a dále spolupracujeme s tuzemskými i mezinárodními společnostmi z odlišných odvětví průmyslu na dodávkách jak obráběných dílů, tak komplexních montážních sestav.

S jakými CNC u nás můžeš pracovat:

  • 3-osé frézky se systémem Heidenhain nebo Fanuc
  • soustružnicko-frézovací víceosé centrum Mazak Integrex
  • dlouhotočné soustružnické automaty Manurhin KMX a JSL s řídícím systémem Fanuc
  • velmi přesný Schaublin 125 CNC s řídícím systémem Fanuc

Náplň práce:

  • seřízení a obsluha tří a víceosých CNC soustruhů, frézek a obráběcích center ve dvou směnném provozu
  • úzká spolupráce s našimi programátory
  • drobné úpravy CNC programu a korekce opotřebení nástrojů
  • v případě potřeby výpomoc na klasických strojích
  • obrábění kovových i plastových materiálů
  • kontrola a měření vyrobených dílů

Co bys měl/a umět:

  • základní seřízení CNC stroje
  • čtení výkresové dokumentace
  • měření se základními měřidly (posuvné měřidlo, kalibry)
  • samostatnost, pečlivost a ochota učit se nové věci
  • zájem o výrobu drobných a přesných dílů

Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • práce na HPP, po prvním roce na dobu neurčitou
  • platové ohodnocení 30.000 – 40.000 Kč dle zkušeností a výkonu
  • jistota stabilního výdělku a jeho pravidelné proplácení v této nejisté době
  • podnikové ubytování v Praze
  • čtvrtletní prémie
  • no-automotiv výrobu
  • příspěvek na obědy
  • 5 týdnů dovolené
  • práce ve stabilní ryze české společnosti s mnohaletou tradicí, které se daří a neustále roste

Místo pracoviště: Barrandova 409, Praha 4, 143 00

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Profese: operátor CNC strojů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity