Typ nabídky

Minimální mzda

Security officer

referenční číslo: A9513 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

Hledáme kolegu, týmového hráče, osobu s přirozenou autoritou se zkušenostmi v oblasti zabezpečení budov a majetku.

* Aktivně kontrolovat zabezpečení majetku společnosti
* Podílet se na budování a servisu bezpečnostních systémů
* Školit nové pracovníky v používání bezpečnostních systémů a pravidel
* Dohlížet na dodržování firemních pravidel a standardů

Požadujeme

* Umět srozumitelně a v případě potřeby i rázně komunikovat
* Mít otevřenou mysl a ochotu učit se novým věcem
* Být flexibilní a ochotný příležitostně cestovat (ŘP podmínkou)
* Znalosti bezpečnostních technologií či IT výhodnou
* AJ výhodou

Nabízíme

* Motivující mzdové ohodnocení ve stabilní, expandující společnosti
* Vstřícný a týmový přístup kolegů
* Notebook, služební telefon a při jízdách na pobočky služební auto
* Zvýhodněné tarify s T mobile pro sebe i celou rodinu
* Slevy od partnerů naší společnosti (kultura, sport, autoškola a další)
* Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, servis, financování vozu)

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Mzda: 30 000 - 42 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha, Ostatní

Profese: hlídač objektu, odborný bezpečnostní pracovník, pracovník ostrahy, specialista zabezpečovacích zařízení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Firemní akce, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Zahraniční pracovní cesty