Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik elektro zařízení - 1 směna (25.-35 000 Kč)

referenční číslo: 29052 | aktuálnost: 08.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické nebo elektro vzdělání a je tato oblast zároveň Vaším koníčkem? Jste manuálně zručný a baví Vás technika? Pak reagujte na pozici ještě dnes!

Velmi úspěšná a stabilní elektrotechnická společnost hledá kolegu na pracovní pozici:

MECHANIK ELEKTRO ZAŘÍZENÍ - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (25.-35 000 Kč)

Náplň práce

  • Montáž a testování zařízení na úrovní elektro
  • Práce s technickou dokumentací
  • Aktivní zlepšování procesů
  • Výměna chybějících a vadných součástek
  • Záznam provedených prohlídek
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Po precizním zaškolení možnost výjezdů do zahraničí

Požadujeme

  • Výučný list v oboru elektro výhodou
  • Spolehlivost
  • Preciznost
  • Chuť do práce
  • Vhodné pro absolventy- vše zaučíme

Nabízíme

  • Zkrácená pracovní doba
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Příspěvky na studium, jazykové kurzy
  • Příspěvky na sport, na zdraví
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Multisport karta

Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika