Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro-údržbář až 36.000kč

referenční číslo: 28719 | aktuálnost: 27.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 sb, §6? Zajímá Vás údržba strojů a zařízení? Chcete práci v moderním a čistém prostředí? Pak neváhejte a napište mi!

Náplň práce

  • Oprava, údržba, elektroúdržba, seřizování strojů a výrobních zařízení
  • Práce s dokumentací stroje a spolupráce s mechaniky
  • Pohotovost během víkendů
  • Zajištění náhradních dílů a nářadí na opravy strojů

Požadujeme

  • SOU, SŠ (slaboproud, silnoproud)
  • Vyhláška 50 §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost číst elektrických a elektrotechnických výkresů
  • Analytické myšlení a schopnost pracovat ve výškách

Nabízíme

  • Plat 30. – 36.000Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Odměna za doporučení kolegy 20. – 45.000Kč
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání, firemní akce, …
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl