Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor lepení vhodné pro absolventy (od 27000 Kč)

referenční číslo: 28655 | aktuálnost: 09.02.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zručný a spolehlivý člověk? Chcete se podílet na výrobě jedinečných produktů, které se vyváží do celého světa? Chcete platově i kariérně růst? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis nebo mi zavolejte.

Náplň práce

  • Lepení, montování, tmelení
  • Lepení s maskovací páskou
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zaznamenávání do protokolu
  • Měření
  • Dodržování pracovních postupu

Požadujeme

  • Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
  • SOU technickém oboru výhodou
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provoze
  • Vhodné pro absolventy

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracované zaškolení
  • Stravenky
  • Směny bez víkendů
  • Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
  • Příplatky nad rámec ZP
  • Po zkušební možnost využívat zvýhodněné mobilní tarify (zapojení rodiny, známých* až 4 tel. čísel)
  • Svozový autobus
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 27 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba