Typ nabídky

Minimální mzda

Test technik

referenční číslo: 26077 | aktuálnost: 13.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektro vzdělání i nějaké zkušenosti z oblasti testování systémů a rád byste si je rozšířil? Chcete se zabývat testováním trakčních systémů? Domluvíte se anglicky?
Pak jste právě Vy tím, koho hledáme, proto neváhejte a pošlete nám své CV!

Náplň práce

  • Funkční testování trakčních systémů
  • Analýza a reporting provedených testů
  • Komunikace s ostatními odděleními i zákazníkem
  • Zlepšování stávajících zařízení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání oboru elektro
  • Odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/ 1978 Sb.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme

  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Místo pracoviště: Praha - Běchovice

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika