Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista Call Centra so Slovenčinou

referenční číslo: A9386 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Sme kolektív mladých ľudí a máme otvorené dvere pre každého, kto chce pracovať. U nás sa naučíš komunikovať a predávať na profesionálnej úrovni. Reprezentanti nášho Call Centra sú zdrojom talentov pre manažérske pozície v spoločnosti, záleží len na tebe ...

Vaša pracovná náplň bude

* Budeš hovoriť s klientmi, ktorí nás sami oslovili (žiadne volanie "studených kontaktov")
* Informovať zákazníkov o podmienkach predaja alebo výkupe vozidiel
* Dohovárať schôdzky s predajcami, ktorí si obchod prevezmú

Ponúkame Vám

* Nástupný plat 35 000 KČ (po zaučení až 50 000 Kč)
* Kariérny rast
* Práca na HPP na dobu neurčitú
* Možnosť firemného ubytovania v Prahe
* Motivačné programy, súťaže a teambuildingové akcie
* Zvýhodnené tarify s T-mobile pre seba i celú rodinu
* Zľavy od partnerov našej spoločnosti (kultúra, šport, autoškola a ďalšie)
* Zľavy na nákup firemných produktov a služieb (automobil, poistenie, financovanie vozidla)

Požadujeme

* Chuť učiť sa novým veciam
* Chuť pracovať a ovplyvniť výšku svojej výplaty
* Pozícia je vhodná aj pre absolventov a študentov VŠ

Požadované jazykové znalosti

Slovenský

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace

Profese: finanční leasing a prodej na splátky, finanční poradce, konzultant v pojišťovnictví, leasingový specialista, nákupčí, obchodní zástupce, obchodník, pracovník call centra, pracovník podpory zákazníků, telemarketing, telesales, úvěrový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy