Typ nabídky

Minimální mzda

údržbář v 12hodinnovém provozu (od 33.000 KČ)

referenční číslo: 28233 | aktuálnost: 12.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený údržbář z výrobního prostředí nebo hledáte místo, kde zkušenost můžete načerpat? Vyznáte se v hydraulice nebo v elektrotechnice? Preferujete na 12ctky? Pošlete svůj životopis a staňte se součástí prosperující společnosti.

ÚDRŽBÁŘ V 12HODINNOVÉM PROVOZU (OD 33.000 KČ)

Náplň práce

  • preventivní údržba strojních zařízení
  • akutní opravy strojních zařízení
  • práce s technickou dokumentací
  • komunikace s kolegy napříč výrobou

Požadujeme

  • alespoň SOU vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost hydrauliky a pneumatiky / orientace v elektro schématech
  • vyhláška 50/1978 sb. §6 výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ctky)
  • zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • závodní stravování
  • nadstandartní příplatky za směnnost
  • Multisport karta
  • rozvoj odbornosti
  • stabilní zaměstnání
  • lokalitu severně od Liberce

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl