Typ nabídky

Minimální mzda

NO prostě výroba s nástupním bonusem

referenční číslo: 28150 | aktuálnost: 23.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáš novou práci? Jsi manuálně zručný a nebojíš se práce? Chceš dělat tam, kde včas platí a ještě ti platu dají něco navíc? Možnost posunout se na lépe placenou práci je plus? Pak mi zavolej nebo napiš

Náplň práce

  • Prostě normální práce v čisté fabrice
  • Žádný záludnosti, obrázkové návody i zaučení
  • Práce ve třísměnném provoze nebo možnost dvanáctek
  • Není tam nic těžkého ke zvedání, je to pro muže i ženy

Požadujeme

  • Praxe ve výrobě je dobrá, ale nemusí být
  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Zodpovědný přístup a chuť učit se novým věcem
  • No jednoduše hledáme lidi, co chtějí dělat

Nabízíme

  • Plat až 23-27.000 Kč dle pozice
  • 25 dní dovolené
  • Nástupní bonus 30-60.000 Kč dle pozice
  • Dotované závodní stravování a stravenky
  • Příspěvek za dojíždění až 2.500 Kč/měsíčně
  • Nadstandartní příplatky za práci přesčas
  • Výplatu vždy včas
  • Zvýhodněný tarif na telefon
  • Práci na HPP přímo do kmene společnosti
  • Pracoviště Brno-jih/ možnost i Brno -sever

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika