Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář staveb – Tábor

referenční číslo: 1569944342 | aktuálnost: 13.11.2021

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, zavedenou stavební firmu, zabývající se dopravními stavbami s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Přípravář staveb – Tábor.
Náplň práce:

  • Příprava staveb – analýza potřeb materiálu a jeho objednávání
  • Stanovení soupisu provedených prací pro fakturaci ve spolupráci se stavbyvedoucími
  • Jednání s úřady
  • Vedení evidence stavby v systému RSV
    Požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání – stavební obor nebo prokazatelnou praxi s přípravou staveb
  • Výhodou jsou znalosti rozpočtového programu Kros a programu na řízení stavby RSV
  • ŘP skup. B
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost
    Nabízíme:
  • Práci na HPP, po zapracování na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení 40 000 Kč
  • Zkušený pracovní kolektiv
  • Stabilní zázemí fungující firmy
  • Mobil s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
  • Práce se zázemím v Táboře (stavby okres Tábor a Benešov)
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tábor,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Reality

Profese: technik ve stavebnictví, přípravář, rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon