Typ nabídky

Minimální mzda

Senior Regulatory Affairs Specialist

referenční číslo: 31695 | aktuálnost: 02.04.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme seniorního specialistu z oblasti Regulatory Affairs pro našeho klienta, úspěšnou poradenskou společnost, která má navázané dlouhodobé spolupráce s předními farmaceutickými společnostmi. V případe, že máte manažerské vlohy, je zde také možnost vést pražský RA tím.
Co budete mít na starosti? Komunikaci s klienty ohledně RA procesu Přípravu a předkládání registrační dokumentace pro léky v rámci EU  Přípravu a předkládání žádostí o změny, prodloužení Kontrolu dokumentace Komunikaci a spolupráce s kolegy v rámci menšího RA týmu v ČR Komunikaci a spolupráce s kolegy ze zahraničí  Komunikaci s úřady/příslušnými orgány v ČR i zahraničí Správu a aktualizaci dat v databázi Jelikož hledáme seniorního člověka, je zde možnost vést pražský tým (+- 7 lidí). Jako Team Leader tohoto týmu, byste měl/a na starosti např. sezení s juniorními RA specialisty, koordinaci jejich práce, poskytování rad a pod.

Požadujeme

Váš profil: Máte vysokoškolské vzdělání (obor - farmacie, chemie apod.) Máte zkušenost z oblasti Regulatory Affairs min. 3-4 roky (ideálně z konzultační společnosti) Vaše angličtina je na pokročilé úrovni  Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni Máte vynikající komunikační a analytické schopnosti

Nabízíme

Na co můžete těšit? Zázemí stabilní a uznávané konzultační společnosti Práci na mezinárodních projektech v rámci EU Možnost vedení menšího RA týmu Možnost posunu do oblasti Pharmaceutical Affairs Společnost Vás ráda "zasvětí" i do oblasti Pharmacovigilance HPP na dobu neurčitou s nástupem dle Vašich možností Mzdu dle Vašich zkušeností + bonusy (měsíční, roční) Flexibilní pracovní dobu Home office 25 dní dovolené/sick days Mobil & notebook Multisport Card Kancelář na Praze 9
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie