Typ nabídky

Minimální mzda

Koncipient/ka do oddělení banking & finance

referenční číslo: 31644 | aktuálnost: 07.10.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledá se koncipient/juniorní advokát do prestižní kanceláře v Praze!
Jste absolvent, máte před státnicemi? Chcete se učit od těch nejlepších a mít možnost se kariérně posouvat?
Dejte nám o sobě vědět!
Čeká Vás práce na různorodých projektech s přesahem i do jiných právních oblastí, což může být výhodou při následné přípravě na advokátní zkoušky.
Na těchto pozicích budete mít příležitost spolupracovat na různorodých transakcích se seniornějšími právníky včetně partnerů a získat od nich cenné zkušenosti.

Požadujeme

Mít výbornou znalost českého a anglického jazyka (minimálně úroveň C1). Být schopný/á pracovat v týmu i samostatně. Být všestranný/á, zodpovědný/á, proaktivní a odolný/á vůči stresu. Mít analytické myšlení, samostatně myslet, hledat a vymýšlet kreativní řešení. Ovládat MS Office.

Nabízíme

Kompletní zaškolení v daných právních oblastech. Zajímavou a všestrannou práci, která Vás připraví na advokátní zkoušky. Možnost učit se od zkušenějších kolegů a zdokonalovat se ve svém oboru. Práci na těch nejzajímavějších kauzách, příležitost pracovat pro prestižní klientelu. Práci v moderním a dynamickém prostředí v samotném centru Prahy. Dlouhodobou spolupráci a možnost kariérního růstu. Výborné finanční ohodnocení dle zkušeností. Stravenky. Multisport a/nebo Multipass kartu. 4 sick days. 25 dní dovolené. Mobilní telefon nebo tarif pro Vaše zařízení. Možnost účastnit se firemních akcí.

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa