Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér elektro, 40 000 Kč

referenční číslo: 4-10-381355/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti návrhu elektronických obvodů a umíš pracovat s konstrukční dokumentací? Pokud chceš pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru, pošli nám své CV!
Co bude Tvým úkolem:

  • samostatný návrh el. obvodů vozidla
  • tvorba konstrukční a homologační dokumentace
  • komunikace s interními útvary firmy (zkušebna, výroba, kvalita)
  • komunikace s dodavateli
  • diagnostika vozidel ve firmě a u zákazníka

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro se zaměřením na automobily nebo slaboproud
  • zkušenosti v oblasti návrhu elektronických obvodů
  • zkušenosti v oblasti tvorby konstrukční dokumentace
  • orientace v problematice vozidlových CAN systémů – výhodou
  • zkušenosti s PLM systémy, Siemens NX a Aucotec AG EBC výhodou, příp. zkušenost s jiným konstrukčním programem
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – výhodou

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * závodní stravování * penzijní připojištění * BENEFIT KARTA * zvýhodněné mobilní tarify * možnost vzdělávání, firemní školení Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup