Typ nabídky

Minimální mzda

Technik výroby (35 - 47.000 Kč)

referenční číslo: 27707 | aktuálnost: 08.12.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Významná výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá pro svůj závod v okrese Kladno vhodnou posilu do svého týmu. Nevadí Vám práce na 3 směny? Jste samostatná osobnost, která se chce aktivně podílet na správném chodu výroby? Pak hledáme právě Vás.

TECHNIK VÝROBY (35 - 47.000 Kč)

Náplň práce

  • náběhy nových nebo změněných výrobků
  • zprovoznění nových strojů, nástrojů
  • kontrola stavu strojů
  • kontrola procesů, spolupráce s technickým oddělením
  • definice a kontrola opatření ke zlepšení stavu dodávaného materiálu
  • stanovení procesních parametrů pro výrobu (včetně dokumentace)

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v v technologii, výrobě nebo údržbě výhodou
  • schopnost číst technické výkresy
  • vyhláška č. 50/1978 Sb., §5 a vyšší
  • znalost práce na PC – MS Office
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • vypracovaný systém prémií (věrnostní, náborové, za mimořádné směny)
  • příspěvek na dovolenou
  • možnost dalšího vzdělávání
  • podílení se na vývoji nových produktů ve stávajícím či nově vznikajícím provozu
  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • místo výkonu práce: okres Kladno

Mzda: 35 000 - 47 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství