Typ nabídky

Minimální mzda

Tesař/truhlář (29-35.000 Kč)

referenční číslo: 27682 | aktuálnost: 27.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás práce se dřevem? Hledáme nové kolegy do prosperující společnosti! Příležitost pro zkušené truhláře, nadšené kutily i pro absolventy relevantních oborů!

TESAŘ/TRUHLÁŘ (29-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Výroba dílců a kompletace výrobků dle technické dokumentace
  • Práce s masivním dřevem (akát)
  • Samostatnost při práci s dřevoobráběcími stroji a ručním nářadím
  • Po zaučení možnost vedení malého kolektivu spolupracovníků

Požadujeme

  • Dobrá orientace ve výrobní dokumentaci a pracovních postupech
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost
  • Manuální zdatnost
  • Chuť učit se novým věcem
  • Důraz na kvalitu odvedené práce

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení 29.000 Kč – 35.000 Kč, nadstandardně proplácené přesčasy
  • Dotované obědy a večeře od 30 Kč ve firemní restauraci v sídle firmy
  • Zkrácený pracovní týden na 37,5 hod/týdně (včetně 15 minut placené přestávky navíc)
  • Lidský přístup a přátelská atmosféra
  • Pevná pracovní doba od – do (ranní a odpolední směna 6 - 14 a 14 - 22)
  • Pravidelný termín výplaty
  • Výborná dostupnost MHD a velké firemní parkoviště
  • Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Týden placeného volna navíc (celkem 5 týdnů dovolené)
  • Kvalitní interní školení (VZV, jeřábník – vazač, stroje atd.)
  • Vybavení nadstandardními OOPP včetně pracovního oděvu
  • Možnost odkupu vyřazeného materiálu a paliva
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 29 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Řemesla, výroba