Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér| Plzeň| až 60 000 Kč

referenční číslo: 12-10-378056/JD | aktuálnost: 26.08.2021

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsme skvělý tým talentů a hledáme mezi sebe nového kolegu/-yni na pozici Konstruktéra.
Tvým úkolem bude konstrukce ve fázi vývoje produktu, kdy budeš pracovat va 3D programech a komunikovat se zákazníkem ohledně technických specifikací.
Bude na Tebe čekát práce v mezinárodní společnosti, která se stále rozvíjí a roste.
Za úkol budeš mít:

  • konstrukci produktů
  • návrh a vývoj produktů dle specifikací zákazníka
  • vedení přiděleného projektu
  • komunikaci se zákazníkem

Požadujeme

  • VŠ se zaměřením na strojírenství
  • znalost a zkušenost práce v 3D programech (Catia a NX výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s konstrukcí dílů z plastu nebo kovu velkou výhodou
  • ochota relokovat se

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km * flexibilní pracovní doba * stravenky v hodnotě 110 Kč * jazykové kurzy * příspěvek na penzijní připojištění * výhodný mobilní tarif pro soukromé využití * firemní akce * možnost kariérního rozvoje * pro kandidáty žijící mimo Plzeň relokační balíček Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup