Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent vedoucího závodu povrchových úprav

referenční číslo: 30895 | aktuálnost: 13.08.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zaměřený typ, kterého láká dlouhodobá spolupráce v jedné z nejúspěšnějších společností Evropy? Je pro Vás důležitý kariérní růst a stejně tak i dobrá parta kolegů? Nechcete jen sedět v kanceláři, ale zapojit se i do chodu celého závodu a zlepšovat tak různé procesy? Tak na nic nečekejte a ozvěte se mi!
Co bude náplní Vaší práce? Především budete pravou rukou vedoucího závodu o zhruba 100 zaměstnancích Budete pomáhat ve 4 odvětvích závodu (obchod, výroba, údržba, administrativa) Budete plnit různé AdHoc. úkoly, které budou ve Vaší kompetenci Budete navrhovat změny ke zlepšení fungování jednotlivých oddělení Neustále se budete rozvíjet v rámci všech oddělení

Požadujeme

Jak si Vás představujeme? Především máte vztah k technickému zaměření (ideálně ocelařina) Máte vzdělání ideálně opět technického směru Máte chuť na sobě pracovat a rozvíjet se Jste komunikativní týmový hráč Výhodou je znalost němčiny

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout? Zázemí stabilní zahraniční společnosti Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Možnost kariérního růstu 5 týdnů dovolené Mobil, notebook Možnost dalšího vzdělávání Příspěvek na stravování Pracovní poměr na dobu neurčitou

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl