Typ nabídky

Minimální mzda

Administrátor pro správu interního IT - Pardubice

referenční číslo: 30865 | aktuálnost: 14.08.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímá Vás zdravý životní styl? Nebo jenom IT? Pro našeho pardubického klienta, společnost zabývající se zdravým jídelníčkem, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Správce aplikací a interních IT systémů.

Zajištění provozu interních aplikací a informačních systémů Zajištění systémové administrace serverů a interního IT Rozvoj a správa interního ekonomického systému (ERP) Plánování rozvoje ERP na základě požadavků uživatelů Rozvoj a implementace nových procesů do ERP systému Plánování provozu, rozvoje a údržby ostatních aplikací a IS

Požadujeme

Výhodou jsou zkušenosti z e-commerce, znalost libovolného CMS a ERP systému SŠ/VŠ vzdělání Min. 2 roky praxe ve správě a rozvoji aplikací a IS Zkušenosti se správou interního IT jako jsou koncové stanice, Antivir, uživatelské požadavky Schopnost popsat uživatelské potřeby a požadavky do popisu funkčních a nefunkčních požadavků Organizační schopnosti, týmová spolupráce Zájem o nové nástroje a technologie Pracovat samostatně, ale zároveň být týmovým hráčem Přátelská povaha, chuť učit se a focus na uživatele

Nabízíme

Příležitost pro osobní růst a realizaci vlastních nápadů Zajímavou mzdu včetně motivačních bonusů 25 dní dovolené Zaměstnanecké slevy na firemní produkty Plně hrazené stravenky v hodnotě 80 Kč Možnost home office po zkušební době Vzdělávání a rozvoj Přátelské kolegy a týmovou atmosféru Místo výkonu práce Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby