Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor svařovacího robota (32-35000 Kč)

referenční číslo: 27381 | aktuálnost: 29.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímá Vás práce pro firmu, která pokrývá většinu trhu ve svém oboru? Vyznáte se v obsluze svářecích robotů? Pokud k tomu ovládáte svařování kovů v ochranné atmosféře, hledáme právě Vás!

Člen nadnárodní skupiny hledá nové členy týmu na pozici:

OPERÁTOR SVAŘOVACÍHO ROBOTA (32-35000 Kč)

Náplň práce

  • obsluha svařovacích robotů
  • příprava ocelových dílců
  • kontrola zadaných dat v robotu
  • opravy výrobků v součinnosti s kolegy
  • práce na 3 směny

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • osvědčení o svařování kovů v ochranné atmosféře
  • znalost čtení v technické dokumentaci

Nabízíme

  • náborový příspěvek
  • možnost využití zaměstnanecké ubytovny
  • výhodné mobilní tarify i pro rodinu
  • široká škála příplatků
  • kvartální bonusy
  • pracovní oděvy včetně jejich praní
  • Místo výkonu práce: Říčany, okres Praha-východ
  • pozice vhodná pro muže i ženy

Mzda: 32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba