Typ nabídky

Minimální mzda

Technický vedoucí projektu s NJ (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 27043 | aktuálnost: 22.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví tě projektování rozvodů elektrických sítí? Troufneš si na kompletní dohlížení na projekt, od kalkulací, přes komunikaci se zákazníkem, až po zodpovědnost za kvalitu projektu? Pokud se navíc domluvíš německy, jsi to právě ty, koho hledáme!

Buď náš nový:

TECHNICKÝ VEDOUCÍ PROJEKTU S NJ (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • projektování
  • reportování
  • zodpovědnost
  • kalkulace
  • Přijde ti to snadné? Tak jsi pro nás přímo stvořený!

Požadujeme

  • komunikativní znalost jazyka (ideálně němčiny, ale i s angličtinou u nás máš šanci)
  • perfektní znalost technické a projektové dokumentace (bez toho bys rozpočty prostě nezvládl)
  • znalost CAD systémů

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • homeoffice i mimo covid
  • super moderní prostředí
  • příspěvek na penzijko
  • cafeterii
  • prémie

Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství