Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný rada v Oddělení mezinárodního zdaňování

referenční číslo: 60e82d50c481de6d0855ff84 | aktuálnost: 02.08.2021

Generální finanční ředitelství

Náplň práce

- provádění řízení a dalších postupů dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění
pozdějších předpisů

- výkon daňových kontrol u daňových subjektů

- provádění řízení u subjektů se zahraniční majetkovou účastí a u subjektů s majetkově,
personálně nebo jinak propojenou činností

- vyhledávací činnost u velkých daňových subjektů

- účast na stanovování jednotných zásad a postupů výkonu správy daní v působnosti
územních finančních orgánů.

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu;

- systematičnost, samostatnost, preciznost;

- pozitivní přístup a zájem být týmovým hráčem.

Nabízíme

- stabilitu a zázemí velké státní organizace

- motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky + osobní příplatek)

- pružnou pracovní dobu

- 25 dní dovolené

- 5 dní indispozičního volna

- 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí

- až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům

- příspěvek na stravování

- čerpání individuálních příspěvků z FKSP

- rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, letní tábor pro děti zaměstnanců

- víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám

- možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven

- propracovaný vzdělávací program

- možnost profesního růstu

Místo pracoviště: Lazarská 15/7, Praha 1, 11000

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské