Typ nabídky

Minimální mzda

IT specialista pro zdravotnický IS

referenční číslo: 27415 | aktuálnost: 27.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracujete s MS SQL a máte zkušenost s administrací informačních systémů? Máte zkušenost s jakýmkoliv zdravotnickým IS? Baví Vás práce s lidmi a máte předpoklady Team Leadera?

Pokud odpovídáte ano, tak reagujte na inzerát:

IT SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNICKÝ IS!

Budu se těšit. :)

Náplň práce

  • V první řádě budete vest tým cca o 5 lidech.
  • Denně se budete podílet na podpoře uživatelů IS.
  • Provádět školení nových zaměstnanců a uživatelů.
  • Čeká Vás práce v prostředí Visual Studio.
  • Budete kontrolovat efektivitu práce, tvořit reporty, spolupracovat na nových vývojových projektech a aktualizacích.

Požadujeme

  • Zkušenost (stačí uživatelská) se zdravotnickým IS.
  • Dobrou znalost MS SQL databáze (integrace a reporty).
  • Zkušenost s administraci IS.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Výhodou bude zkušenost s programováním v .NET.

Nabízíme

  • Pěkné pracovní prostředí.
  • Možnost home-office.
  • 25 dnů dovolené.
  • Sick days.
  • Stravenkový paušál.
  • Multisport karta.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Místo výkonu: Praha - západ

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby