Typ nabídky

Minimální mzda

Senior tester (až 70 000 Kč)

referenční číslo: 27281 | aktuálnost: 20.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro vývojářskou firmu specializující se na vývoj SW a HW pro letecký a automobilový průmysl hledáme testera, pro digitální továrnu, ve které se simuluje výroba. Právě teď potřebují toho správného člověka, který jim ukáže cestu k ideálnímu testu.

Pokud jste to Vy, tak se budu těšit na Vaše CV! :)

Náplň práce

  • Psaní testovacích scénářů.
  • Práce na optimalizaci a vzniku nových nástrojů automatizace testování.
  • Nasazování nových verzí výrobního informačního systému.
  • Určení metodik manuálních a automatických testů.
  • Nastavení metodiky automatizovaných buildů, testů a releasů.
  • Automatizace procesu instalace nových verzí u klientů.
  • Komunikace s product ownery a developery.

Požadujeme

  • Znalost CI/CD principů a pojetí o DevOps.
  • Znalost SQL a C#.
  • Znalost testovacích frameworků (např. Selenium).
  • Zkušenosti s Jenkins, Azure, GIT nástroji a kontejnerovými technologiemi.
  • Komunikativní angličtinu uvítáme.
  • Zodpovědnost, proaktivní přístup a analytické myšlení.
  • Zkušenost na obdobné pozici a testováním IS.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Odborná školení, jazykové kurzy
  • Prostor pro inovace, aktivitu, kreativitu
  • Multisport karta
  • Možnost občasného home office.
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj