Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik - nástup ihned (30-45.000 KČ)

referenční číslo: 27165 | aktuálnost: 27.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ve strojírenství nebo elektru? Domluvíte se bez problému anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici
ZKUŠEBNÍ TECHNIK (30-45.000 KČ).

Náplň práce

  • Kontrola technických požadavků pro zadávání zkoušek.
  • Provádění zkoušek v oblasti mechanických, klimatických a vibračních vlivů.
  • Vyhodnocení průběhů zkoušek, vypracování protokolů o jejich výsledku.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ v oboru elektro nebo strojírenství.
  • Středně pokročilou úroveň anglického jazyka.
  • Samostatnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup.

Nabízíme

  • Jazykové kurzy na pracovišti.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění.
  • Stravenky.
  • Lokalita: Miletín

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství