Typ nabídky

Minimální mzda

Technický referent obchodu s AJ

referenční číslo: 11-23-375462/JD | aktuálnost: 18.08.2021

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenosti z obchodního oddělení ve výrobní společnosti? Poradíš si s technickým vyjasněním zakázky a orientuješ se ve výrobní dokumentaci? Pokud se domluvíš se zákazníkem v angličtině, neváhej a pošli nám svůj životopis na pozici:
TECHNICKÝ REFERENT OBCHODU
Co Tě čeká:

  • příjem zakázek a zadání do systému
  • vyjasnění technických požadavků od zákazníka
  • spolupráce s výrobou od předání zakázky až po její vyrobení
  • komunikace se zákazníkem
  • péče o celý průběh zakázky
  • odpovědnost za včasnost dodání výrobku

Požadujeme

  • min. SŠ, technický směr výhodou
  • aktivní znalost AJ pro denní komunikaci se zahraničními zákazníky
  • praxe v oblasti technického prodeje, výhodou zkušenost s projektovou výrobou
  • čtení ve výkresové dokumentaci
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

Benefity: * 13. plat * bonusy * vánoční odměna * příspěvek na dovolenou * 25 dnů dovolené * klouzavá pracovní doba * dotované stravování Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 28 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika