Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční controller

referenční číslo: 30012 | aktuálnost: 14.02.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Příprava finančních zpráv Analýza finančních údajů Dohled nad účetními operacemi Zajištění souladu s legislativou Monitorování vnitřních kontrol Účast na procesech rozpočtování Vypracování plánů finančního růstu Hodnocení a řízení rizik Koordinace auditů Úzká spolupráce s finančním oddělením v Holandsku

Požadujeme

 VŠ vzdělání ekonomického směru
Velmi dobrá znalost účetnictví, účetní a daňovoá legislativa
Prokazatelná praxi na podobné pozici (minimálně 1 rok)
Anglický jazyk aktivní komunikace (minimálně na úrovni B2)
Máš zkušenosti s audity
Dobré komunikační i analytické dovednosti
Znalost na pokročilé úrovni MS Excel

Nabízíme

Bonusy/prémie, 13. plat, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů...

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví