Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový inženýr - s kratší praxí/absolvent

referenční číslo: 9-5-374972/JD | aktuálnost: 29.06.2021

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jste typ člověka, který dokáže dotáhnout věci do konce? Zajímá Vás automotive prostředí a umíte jednat s lidmi?
Pojďte se podílet na těch nejzajímavějších projektech, které si vůbec můžete představit. Možnost i pro uchazeče s méně zkušenostmi, případně absolventy technických škol.
Vaší prací bude:

  • plánování projektu, jeho sledování a dodržování
  • analýza a řešení problémů spojených s projektem
  • kontakt s dodavateli a zákazníky
  • spolupráce s obchodním oddělením
  • analýza a prevence technických problémů sériové výroby
  • podpora projektového vedoucího

Požadujeme

  • minimálně SŠ v oblasti elektro
  • praxe v řízení projektů (automotive společnost výhodou)
  • znalost MS Office (Excel)
  • dobré komunikační schopnosti
  • velmi dobrá angličtina (další jazyk výhodou)
  • proklientský přístup

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč) * roční bonus * jazykové kurzy a různá školení * dotované stravování/stravenky Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy