Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér s angličtinou (33 - 36.000 Kč)

referenční číslo: 26674 | aktuálnost: 23.02.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v zajímavé stabilní firmě a uplatnit své dosavadní znalosti a zkušenosti? Tak je tu příležitost právě pro vás! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU (33 - 36.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba návrhů a výkresů strojů, výrobků a jejich částí
  • Práce v 3D konstrukčním programu
  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci
  • Výpočtové analýzy navržených řešení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost programu CREO výhodou
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Spolehlivost, samostatnost a komunikativní dovednosti

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné zahranční společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na osobní a profesní růst
  • Dotované obědy
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: okres Hodonínsko

Mzda: 33 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství