Typ nabídky

Minimální mzda

Rovnač na 2 směny bez noční a víkendů (AŽ 35000 Kč)

referenční číslo: 26552 | aktuálnost: 04.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš velké svaly a chceš pracovat pouze na 2 směny bez noční a víkendů? Umíš používat základní měřidla a jsi dobrý ve výkresové dokumentaci? Pokud ANO. Tak stabilní firma s nadstandardními příplatky má o TEBE zájem! Pošli jen své CV a ozvu se..

Náplň práce

  • Mechanické rovnání velkých a drobných dílů
  • Měření a práce dle šablonek
  • Starost o měřící protokoly
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Práce dle elektronických prac. postupů

Požadujeme

  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provoze (7,5 hod)
  • USO strojírenské výhodou, nejlépe klempíři
  • Práce s autogenem a platný průkaz
  • Dobrý fyzický stav
  • Výborná orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • práce na pracovní smlouvu doba neurčitá
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • flexipassy
  • firemní školka
  • firemní akce
  • příspěvky na penzijko/životko
  • sportovní karta
  • 2 dny volna navíc
  • výuka cizích jazyků a další odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce Plzeň

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba