Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog senior - TPV (50 - 60.000 KČ)

referenční číslo: 3779 | aktuálnost: 03.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Získali jste již zkušenosti v automotive výrobní společnosti a hledáte další kariérní postup? Máte zkušenosti s vedením i menšího týmu pracovníků a domluvíte se anglickým jazykem? Pak je zde šance právě pro Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá kandidáta na pozici:

TECHNOLOG SENIOR - TPV (50 - 60.000 KČ)

Náplň práce

  • vedení skupiny techniků podpory výroby
  • personální činnosti – výběr, zapracování a rozvoj kompetencí, rozdělení úkolů, kontrola
  • kapacitní plánování a plánování vytíženosti
  • optimalizace výrobních postupů a technologií obrábění
  • spolupráce s výrobou, plánovači výroby, kvalitou a údržbou
  • sledování plánu výroby, rozpočtu a cílů kvality

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné vedoucí pozici
  • pokročilá znalost AJ – každodenní komunikace
  • znalost práce na PC (MS Office, MS Projekt)
  • technické a analytické myšlení
  • dobré vyjadřovací a organizační schopnosti

Nabízíme

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí – nejnovější technologie
  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • cestovné a stravné
  • týden dovolené navíc
  • lokalita pracoviště: Táborsko

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba