Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník na 2 směny (32 000 Kč)

referenční číslo: 26562 | aktuálnost: 25.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Rád by sis osvojil nové technologické postupy a podílel se na vzniku jedinečného produktu? Jsi vystudovaný nebo máš praxi jako zámečník? Jsi ochotný pracovat na 2 směny bez nočních? Pokud ano, pošli mi svoje CV a já se ozvu zpět. Hledáme novou posilu!

Náplň práce

  • zámečnické práce – řezání, vrtání, pilování, broušení, lícování …
  • montáž a přípravné práce dle technologické dokumentace
  • práce s nástroji, měřidly a dle výkresové dokumentace
  • příprava a montování a kompletování dílů
  • dodržování bezpečnosti a úklidu na pracovišti

Požadujeme

  • min SOU/SŠ technického směru – obor strojní zámečník
  • svářečák TIG výhodou ne nutností
  • orientuješ se ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s nástroji, měřidly
  • manuální zručnost nutností

Nabízíme

  • pracovní doba jen 7,5 hodiny
  • důkladné adaptační zaškolení
  • příspěvek na penzijko nebo životko
  • dotované stravování 65% z ceny
  • 25 dní dovolená + 3 dny volna k tomu
  • multisport karta
  • benefity až 7000 Kč za rok
  • příspěvky nad rámec ZP
  • odměny při pracovních a životních výročích
  • místo výkonu práce poblíž centra Brna s parkováním

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba