Typ nabídky

Minimální mzda

Servírka/čísník - 150,-/hodina + náborový příspěvek

referenční číslo: 29631 | aktuálnost: 19.07.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Obsluha restaurace v campu v Mohelnici - poskytujeme ubytování!
Obsluha zákazníků v restaurci v campu – vnitřní prostory + venkovní zahrádka Přijímaní objednávek, roznos jídel, nápojů, čepování piva, inkasování plateb od hostů Zaúčtování tržeb, příjem + kontrola a uskladnění zboží Udržování pořádku na pracovišti Provádění inventur

Požadujeme

Zkušenosti na obdboné pozici nejméně 1 rok Ochota pracovat na směnnosti – krátký/dlouhý týden, 10:00 – 22:00 Umět si zorganizovat práci na place – objednávání, roznos pití a jídel, doplňkový prodej, inkasování

Nabízíme

Mzda 150 Kč/hodina + dýška (dýška bývají ve vyšších částkách) náborový příspěvek až 30.000,- Měsíční variabilní ohodnocení Týden dovolené navíc = 5 týdnů Ubytování v areálu campu Příspěvek na stravování

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Česká republika

Obor: Služby, osobní služby, au-pair