Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka odd. správy zeleně a investic OOŽP

referenční číslo: 609d13d8d3a5a86d3b4e7383 | aktuálnost: 26.10.2021

Městská část Praha 3

Oznámení o volném pracovním místu

​​​​​​​Městská část Praha 3 přijme referenta/referentku odboru ochrany životního prostředí, oddělení správy zeleně a investic.

Popis

Městská část Praha 3 přijme referenta/referentku odboru ochrany životního prostředí, oddělení správy zeleně a investic.

Doba neurčitá, platová třída 10 (v rozmezí od 21 260,--Kč až 31 240,--Kč podle započitatelné praxe), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; s možností postupného přiznání osobního příplatku dle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Osobní příplatek může být poskytnut až do výše 31 240,--Kč. Nástup dohodou.

Požadavky na vzdělání:

vysokoškolské, popř. středoškolské vzdělání s využitím § 3 odst. 3 a 4 NV 341/2017 v oboru Zahradní a krajinářská architektura nebo Realizace a správa zeleně či Zahradnictví.

Požadovaná praxe: praxe výhodou.

Další odborné znalosti:

  • znalost problematiky správy veřejné zeleně včetně stanovení plánu péče dle pasportu,
  • zkušenost s plánováním, zadáváním projektových dokumentací týkající se úprav veřejných prostranství (revitalizace parků, vnitrobloků, obnova stromořadí…) ve všech stupních,
  • zkušenost s realizací investičních akcí ve veřejném prostoru, jejichž součástí je veřejná zeleň, např. parky, stromořadí…,
  • vysoké odborné znalosti v oboru dendrologie, květinářství, školkařství,
  • vysoké odborné znalosti v rámci zakládání vegetačních a sadových úprav včetně znalosti rozpočtování.

Další požadavky, schopnosti:

  • práce na PC,
  • práce s MS Office – pokročilá úroveň,
  • výborné komunikační schopnosti v písemném i v mluveném projevu.

Hlavní náplň práce: správa a rozvoj veřejné zeleně jako nástroje k vytváření kultivovaného městského prostředí.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, Ticket restaurant (120,--Kč/den), Ticket Benefits (až 500,--Kč/měsíc), příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění, příspěvek na MHD, služební telefon.

Přihláška: profesní životopis zasílejte na emailovou adresu jezkova.jitka@praha3.cznejpozději do 25. 10. 2021.

V případě potřeby dalších informací se obraťte na vedoucí odboru ochrany životního prostředí Ing. Janu Caldrovou, e-mail caldrova.jana@praha3.cz,  tel:. 602 290 251.

Místo pracoviště: Havlíčkovo náměstí 700, Praha, 13000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy