Typ nabídky

Minimální mzda

Technik automatických dveří (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 26421 | aktuálnost: 26.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenosti se servisem automatických dveří a vrat na fotobuňku? Pak jsi pro nás ten pravý!
Dostaneš plně vybavené auto i k osobním účelům, telefon a slušnou výplatu. Budeš se pak pohybovat v terénu přímo u našich zákazníků a věnovat se přímo servisu a oživení naší techniky.
Pakliže to pro Tebe zní zajímavě, kontaktuj mě prosím, ráda sdělím více informací.

Náplň práce

  • Montáž a oživení automatizovaných dveří
  • Servis automatických dveří na fotobuňku
  • Komunikace se zákazníkem
  • Cestování z domova služebním autem na denní bázi

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxi v oboru automatických dveří, vratových systémů
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilní práci v české rodinné společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha + Střední Čechy

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl