Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor ve výrobě - nástupní mzda až 32 740 Kč. Vyrábějte nové Toyoty v Kolíně!

referenční číslo: 29579 | aktuálnost: 30.09.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic hledá nové kolegy. Získejte novou práci ve stabilní společnosti a ještě vyšší mzdu už po 3 měsících. Zajištěné ubytování s příspěvkem a spousta dalších výhod
Hledáme nové kolegy na výrobní linky. Podílejte se na výrobě oblíbených automobilů Toyota! Na výrobních linkách probíhá, lisování, svařování, lakování, montáž, logistika a kontrola kvality.

Požadujeme

Práce na výrobní lince vyžaduje fyzickou zdatnost.
Předchozí zkušenosti z výroby jsou výhodou, ale ne podmínkou, vše se u nás naučíte.

Nabízíme

Hned po nástupu si můžete vydělat až 32 740 Kč, po 6 měsících až 35 666 Kč.
Celkovou výši mzdy můžete sami ovlivnit bonusy za docházku a výkon.
Ke mzdě navíc získáte řadu výhod, například:
- týden dovolené navíc pro váš odpočinek
- roční bonus
- zajištěné ubytování s příspěvkem
- dotované stravování přímo v areálu
- teambuildingové akce, posilovna, a další výhody.

Region: Česká republika

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl