Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní zámečník na ráno (od 160 Kč/hod)

referenční číslo: 26449 | aktuálnost: 07.09.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Rád byste pracoval na jednu směnu? Zvládnete se zorientovat ve výkresové dokumentaci? Jste manuálně zručný? Pokud ANO, tak hledám právě Váš. Pošlete mi svůj životopis, budu se těšit.

Náplň práce

  • Práce s technickou dokumentací a chemickými přípravky, s jeřáby
  • Montáže dílů na hřídel
  • Skládání magnetových kol, lepení magnetů
  • Skládání svazků pro rotory, vyvažování rotorů a spojek
  • Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Min SOU zámečník výhovou
  • Orientaci v technické dokumentaci a s prací s nástroji
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Pracovní doba 37,5hod./týdně
  • 25 dní dovolené
  • Čtvrtletní bonus 3000 Kč + měsíční bonusy 4% (po ZD)
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijko/životko
  • Místo výkonu Brno

Mzda: 25 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba