Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník péče o vozy - pardubice (A9020)

referenční číslo: A8833 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu.

Náplň práce

  •  Čištění exteriéru/interiéru vozů
  •  Péče o čistotu prodejní plochy
  •  Péče o čistotu vozů na prodejní ploše
  •  Drobné převozy aut

Požadujeme

  •  ŘP sk. B
  •  Ochotu pracovat krátký/dlouhý týden
  •  Ochotu pracovat ve venkovních prostorách

Nabízíme

  •  Mzdu až 28.000 Kč
  •  Možnost profesního růstu
  •  Práci ve stabilní společnosti
  •  Širokou škálu benefitů (multisport karta, slevy na firemní produkty, slevy na sport, kulturu, cestování)
  •  Práci v přátelském kolektivu na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Jiřího Potůčka 290, Pardubice, 53009

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Ostatní

Profese: autočalouník, dělník, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy