Typ nabídky

Minimální mzda

Referent IT

referenční číslo: 60912ae0f558e63c3c6627e4 | aktuálnost: 18.05.2021

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Referenta IT"

Referent IT

Náplň práce

  • Komunikace se zaměstnanci přes HelpDesk a osobně
  • Analýza  a řešení IT problémů u koncových uživatelů
  • Správa koncových zařízení, včetně mobilních telefonů a tabletů – instalace, konfigurace,
  • údržba
  • Příprava prostředí pro různá jednání
  • Dohled na hladké fungování vybraných IT systémů

Požadujeme

  • Vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • Předchozí práce na podobné pozici v oblasti IT podpory
  • Schopnost  spravovat OS Windows a kancelářské aplikace M  Office, včetně nástrojů pro vzdálenou správu koncových zařízení.
  • Orientace v novém IT prostředí
  • Základní znalosti správy sítí na bázi protokolu TCP/IP.
  • Znalost Active Directory a schopnost provádět základní změny.
  • Schopnost analyzovat a řešit IT problémy
  • Schopnost řešit úkoly s proklientským přístupem, samostatně,zodpovědně a pečlivě.
  • Schopnost  nebát  se zeptat když něco nevíte
  • Trpělivost, schopnost  dobře a srozumitelně poradit
  • Ochota učit se nové věci - práce na úřadě i aplikace jsou specifické

Nabízíme

  • stravenky
  • 3 dny zdravotní volno
  • příspěvek na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • služební telefon a notebook
  • po zapracování možný nepravidelný homeoffice
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práce v pěkných kancelářích v nové radnici
  • přátelský kolektiv
  • příležitost pro kariérní růst a rozvoj v dalších oblastech IT

Místo pracoviště: U Průhonu 38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita