Typ nabídky

Minimální mzda

Manipulant provozu (27-30.000 Kč)

referenční číslo: 26237 | aktuálnost: 23.08.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme schopného člověka s praxí ve výrobě a s obsluhou VZV. Jste to právě VY? Pošlete mi Váš životopis ještě dnes a zúčastněte se výběrového řízení na pozici MANIPULANT PROVOZU (27-30.000 Kč)!

Náplň práce

  • nakládka/vykládka kamiónů
  • manipulace ve výrobě
  • práce na PC a se čtečkou čárových kódů
  • kontrola balení
  • obsluha pomocných linek - údržba linek

Požadujeme

  • vzdělání SOU
  • praxe s vysokozdvižným vozíkem - podmínkou!
  • platný průkaz na VZV výhodou
  • základy práce s PC
  • ochota, zodpovědnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity (příspěvky na sportovní a relaxační aktivity, vitamíny, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, atd.)
  • lokalita: Liberec

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba