Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC s AJ (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 26225 | aktuálnost: 16.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v elektro oboru a navíc zkušenost s PLC programováním? Máte zkušenosti s automatizací strojů a zařízení? Chcete rozvíjet své znalosti nových technologií? Zvládnete komunikovat v anglickém ? Hledáme právě Vás!

Malá společnost hledá do svých řad kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR PLC S AJ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Automatizace strojů a zařízení
  • Programování linky a její uvedení do provozu
  • Práce s technologiemi procesů a jejich vytváření
  • Komunikace se zákazníkem a konzultace zákazníkova požadavku
  • Návrh celé koncepce a realizace pracoviště dle požadavků zákazníka

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v elektro oboru
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Technické myšlení a chuť se učit novým věcem
  • Zkušenosti s programováním PLC a databázových systémů SQL

Nabízíme

  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Možnost seberealizace a dalšího kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Jihlavsko

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství