Typ nabídky

Minimální mzda

Personalista (30 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 26186 | aktuálnost: 18.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste člověk se zkušenostmi z interního HR a chcete se dál realizovat v mezinárodní společnosti? Hledáte samostatnou a pestrou práci s využitím anglického jazyka? Pak je tato nabídka určená právě Vám!!!

Mezinárodní výrobní společnost působící na Vysočině hledá do svých řad zkušeného kolegu/kolegyni na pozici:

PERSONALISTA (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za HR procesy
  • realizace náboru - vedení VŘ, komunikace s personálními agenturami
  • podpora manažerů a zaměstnanců v souladu se zákoníkem práce
  • správa HR dokumentace (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení PP)
  • příprava podkladů pro mzdové účetnictví
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti HR - ve výrobní společnosti výhodou
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • znalost zákoníku práce a HR procesů
  • výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusový systém
  • dotované závodní stravování
  • jazykové a další vzdělávací kurzy
  • možnost zdravotního volna
  • slevy na firemní produkty
  • slevy do obchodních center
  • místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Personalistika, HR