Typ nabídky

Minimální mzda

mistr distribučního centra

referenční číslo: 22769 | aktuálnost: 14.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Výrobní závod švédské společnosti SKF AB, největšího světového výrobce ložisek, těsnění, maziv a mazacích systémů, produktů mechatroniky, výrobků pro přenos výkonu a dodavatele široké škály technickoinženýrských služeb, působící na českém průmyslovém trhu od roku 1919, přijme do svého týmu pracovníka na pozici: MISTR DISTRIBUČNÍHO CENTRA
- řízení práce a činnosti v oblasti skladování, manipulace, balení, kompletace, značení a dopravy materiálu a hotových výrobků - Vedení týmu o velikosti ca 25 lidí - Plánování a řízení lidských zdrojů na svém oddělení - Rozvíjení pracovníků v rámci kategorizace a matice dovedností - Dohled na dodržování pravidel a bezpečnosti práce a ochrany zdraví na paracovišti - Aktivní kontrola dodržování denního plánu a priorit - Zajištění dodržování balících předpisů a kvality na pracovišti - Příprava podkladů pro výplaty zaměstnanců - Aktivní spoluúčast při zákaznických / systémových / interních auditech - Zajištění aplikace nápravních opatření na logistické reklamace v týmu - navrhování nejvhodnějších manipulačních a mechanizačních prostředků - řízení práce a činnosti v oblasti skladování, manipulace, balení, kompletace, značení a dopravy materiálu - řízení interní dopravy materiálu a zboží, řízení obalového hospodářství - komunikace se zákaznickým servisem a interními dodavateli a odděleními v rámci SKF - zajištění vývozů, dodávek zboží zákazníkovi včetně dokumentace dle systémů SKF - posuzování a vyhodnocování efektivnosti a produktivity procesu distribuce - vytváření a spolupráce na tvorbě balících předpisů - vedení příslušné logistické dokumentace a evidence

Požadujeme

- dokončené úplné střední vzdělání (SŠ)
- znalost AJ (NJ) výhodou
- možnost pracovat ve dvousměnném provozu
- znalost práce na PC – MS Office, práce v SAP
- zkušenosti s vedením týmu
- komunikace s kolegy v dalších závodech společnosti SKF
- zodpovědnost

Nabízíme

- zaměstnání ve stabilní společnosti
- práci v příjemném prostředí
- práci ve vstřícném kolektivu
- roční prémie
- příspěvěk na dopravu, stravu
- caffeterie

Region: Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika