Typ nabídky

Minimální mzda

Interní auditor/ka

referenční číslo: 60811b71d1387b0f30577383 | aktuálnost: 06.05.2021

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Komplexně zajišťuje interní audit organizace dle zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění jako součást vnitřního řídícího a kontrolního systému,

odpovídá za vyhledávání a vyhodnocování rizik,

v rámci své odbornosti poskytuje  konzultační a metodickou činnost,

posuzuje, vypracovává a předkládá svá stanoviska v rámci připomínkového řízení při tvorbě interních i externích dokumentů,

provádí analytické, hodnotící a jiné systémové specializované práce na úseku finanční kontroly,

předkládá řediteli doporučení ke zdokonalování kvality, předcházení nebo zmírnění rizik a nápravě slabých míst,

sestavuje střednědobý a roční plán auditu.

Požadujeme

VŠ/VŠ bak. – nejlépe ekonomického nebo právnického směru, min. 2 roky praxe interního auditora,

znalost legislativy a hospodaření příspěvkových organizací, zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění a návazných právních norem,

dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet),

spolehlivost, loajalitu a dobré komunikační schopnosti,

výhodou je certifikace a praxe interního auditora ve veřejné správě,

osvědčení dle. Zákona č.451/1991 Sb., nebo čestné  prohlášení o jeho vyžádání.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020, Sb. v platném znění.

Nástup dle dohody.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday