Typ nabídky

Minimální mzda

Quality Engineer

referenční číslo: 29037 | aktuálnost: 17.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro naše významné zákazníky z oblasti automotive hledáme Inženýra kvality do výrobní firmy v Kadani.
Zajištění denního chodu před-sériové kvality Vedení testovací výroby (trialů): příprava, uvolnění výroby a provedení ověřovacích testů (funkčních vlastností výrobků) Koordinace měření DVP (validačního plánu) Externí a interní komunikace (především zákaznická kvalita) Zajištění dodávky vzorků a předsériové výroby zákazníkům Připrava a předložení zákazníkovi PPAP dle požadavků zákazníků Organizace a vedení skladu zkušebních výrobků Aktivní podílení se na procesu neustálého zlepšování (tzv. Kaizen aktivity) Řízení se dle standardů ISO/TS a EMS

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání s maturitou (technický směr výhodou) 1-2 roky praxe v kvalitě Znalost procesu vstřikování a tváření plastů Schopnost orientace v technických výkresech a obdobné dokumentaci Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem (Němčina výhodou) Dobré organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů Znalost MS Office, Lotus Notes (výhodou)

Nabízíme

Pružná pracovní doba (fond 37,5 hodin týdně). Unišek 200 Kč měsíčně Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč měsíčně Stravenky (nebo stravenkový paušál) Práce v příjemném a čistém prostředí Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

Region: Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl