Typ nabídky

Minimální mzda

Společnost LEGO hledá zaměstnance! mzda 30 000 Kč! ZDARMA svoz z Rakovníku!

referenční číslo: 29015 | aktuálnost: 16.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme Vám pracovní příležitost ve společnosti LEGO na Kladně. Pokud hledáte stabilní práci u skvělého zaměstnavatele, neváhejte a čtěte dále, tato nabídka je přesně pro Vás.
obsluha balící linky vkládání pytlíčků se stavebnicí do krabic, lepení krabic, skládání hotového produktu na paletu dohazování kostek na pás nasazování elementů k potisku do stroje

Požadujeme

Hlavním požadavkem je manuální zručnost a pečlivost.
Možnost docházet na dvanáctihodinové směny (2 denní (7-19), 2 noční (19-7) a 4 dny volna)
Také je třeba plnoletost a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Pracovní smlouvu na HPP. Měsíční mzdu 30 000 Kč. Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené). Závodní stravování oběd nebo večeři za 17 Kč. ZDARMA možnost využít svozové autobusy z měst: BEROUN a RAKOVNÍK. Budete mít možnost využít fitness prostory a je možnost zařídit Multisport kartu. Vás i Vaši rodinu určitě potěší sleva na výrobky LEGO.

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl