Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik na jednosměnný provoz

referenční číslo: 28975 | aktuálnost: 15.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste vyučen v oboru elektro a máte vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 nebo 6? Vyhovuje Vám jednosměnný provoz a bydlíte v okolí Středokluk? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis!
*sestavování a montáž elektrických a elektronický částí strojů, zařízení *samostatná činnost na elektrických zařízeních

Požadujeme

- SOU/SOŠ v oboru elektro
- odborná způsobilost podle 50/1978 Sb. § 5 nebo 6
- čtení a používání technické dokumentace
- znalosti a používání základních měřidel
- samostatnost, zodpovědnost, zručnost a ochota na sobě dále pracovat

Nabízíme

- spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
- mzda: až 32 000,- Kč / měsíc včetně bonusů
- jednosměnný provoz (7 - 15:30 hod)
- dovolená navíc
- dotované závodní stravování
- lokalita: Středokluky, okres Praha - Západ

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika